Arşiv Haberler
Meram'da "Neşeli Çocuklar, Mutlu Yarınlar" etkinliği gerçekleştirildi

Meram Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün takibinde olan ailelerin çocuklarına yönelik Beyşehir gezisi düzenlendi. Gün boyunca çeşitli aktivitelerle doyasıyla eğlenen minikler keyifli saatler geçirdiler.

Meram Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün takibinde olan ailelerin çocuklarına yönelik “Neşeli Çocuklar, Mutlu Yarınlar” etkinliği düzenlendi. Beyşehir İzcilik Tesisleri’nde düzenlenen programda çocuklar, gün boyu farklı aktivitelerle keyifli anlar yaşadılar. Aileleri ile birlikte Beyşehir Gölü kıyısında Meram Belediyesi tarafından hediye edilen uçurtmaları uçuran çocuklara yönelik eğlenceli yarışmalar düzenlenirken, etkinlikte Hacivat-Karagöz, illüzyon ve palyaço gösterisi gerçekleştirildi. Ayrıca alanda bulunan hedefe ok atan miniklere çeşitli hediyeler verildi.

“ÇOCUKLAR, MİLLETİMİZİN AYDINLIK YARINLARINI KUCAKLAYAN GÜÇLÜ KOLLARIDIR”

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlenen “Neşeli Çocuklar, Mutlu Yarınlar” etkinliği kapsamında açıklamalarda bulunurken, “Meram Belediyesi olarak Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzün takibinde bulunan ailelerimizi böyle anlamlı bir günde, anlamlı bir etkinlikle buluşturmak istedik. Çocuklarımız çok mutlu oldu. Onlarla birlikte biz de mutlu olduk. Çocuklar, milletimizin umut çiçekleri, aydınlık yarınlarımızı kucaklayan güçlü kollarıdır. Bu vesileyle sevgi dolu yürekleri ve gülen yüzleriyle bu güne anlam katan çocuklarımızın ve aziz milletimizin bayramını en içten duygularla kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 23.04.2018