Haberler
Başkan Toru, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için oy kullandı

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için Meram Alparslan Ortaokulunda oyunu kullandı. Seçimden çıkacak sonuçların hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Toru, “Milletimiz mesuliyetinin farkında, basiret ve feraset içerisinde geleceği için en doğru kararı verecektir. Zira Türkiye, Milletimiz için tüten en son ocaktır” dedi.

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, oyunu kullanmak üzere eşi ve oğluyla birlikte Meram Alparslan Ortaokulu’na geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikte sandık görevlilerine başarı dileyen Başkan Toru, oyunu 2340 No’lu sandıkta kullandı.

 “YAPILAN TÜM ÇALIŞMALAR, MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE VE VİCDANINDA YER ETTİ”

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri’nin hayırlara vesile olmasını dilerken, “1. Dünya Savaşından sonra coğrafyamız için çizilen haritaların ömrü yüz yıl sürdü. Cihanşümül bir Devleti parçalarken yeni kurdukları her ülke için farklı siyasal ideolojiler üretip, rejimleri biçimlendirdiler. Müslüman toplumların 20.yüzyılını heba ettiler. Bugün aynı senaryolarla önümüzdeki bir yüzyılımızı daha çalmanın çabasındalar. Türkiye’nin Türkiye’den yönetilmesi kararlılığı ile bağımsızlık mücadelesini veriyoruz. Bu süreçle baş edebilen, siyasi istikrarı sağlayan siyasi tecrübe, birikimi ve vizyonu ile Sayın Erdoğan 16 yıl boyunca Türkiye’de en büyük kazanımlara imza attı, siyasal aklı ile çokuluslu operasyonları bir bir boşa çıkardı. Hak ve özgürlükler, ulusal kalkınma ve Sosyal Devlet olmanın gereği yapılan tüm çalışmalar Milletimizin gönlünde ve vicdanında yer etti” dedi

“MİLLETİMİZ MESULİYETİNİN FARKINDA”

Güçlü bir Cumhurbaşkanı kadar meclis sayısal çoğunluğunun da güçlü bir yapının tesisi için hayati önem arz ettiğini ifade eden Başkan Toru, “Milletimiz mesuliyetinin farkında, basiret ve feraset içinde geleceği için en doğru kararı verecektir. Zira Türkiye, Milletimiz için tüten en son ocaktır. 24 Haziran’da sadece başkan seçmiyoruz. Türkiye'yi kimin yöneteceğine de karar veriyoruz. Çıkacak sonuçların Milletimize, Devletimize tüm coğrafyamıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı yöneticileri ve meclis üyeleri, oyunu kullanan vatandaşlarla sohbet ederken seçimlerin hayırlara vesile olmasını temenni ettiler.

Oluşturulma Tarihi : 24.06.2018