Arşiv Haberler
Başkan Toru, sabah namazının ardından Kapu Camii cemaatiyle buluştu

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Kapu Camii’nde sabah namazını eda eden cemaatle bir araya geldi. Başkan Toru, oyuncak talebinde bulunan çocuklara jest yaparak makam aracını tahsis etti ve minikleri istedikleri oyuncakları almaya gönderdi. 

Meram Belediyesi tarafından Kapu Camii’nde sabah namazını kılan cemaate çorba ikramı gerçekleştirildi. Göreve geldiği günden bu yana vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’nun da katıldığı programda cemaat namazın ardından aynı sofrada bir araya geldi. Başkan Toru, vatandaşlarla sohbet ederken istek ve talepleri dinledi. Bölgedeki esnafları da ziyaret eden Toru, ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu.

BAŞKAN TORU’DAN ÇOCUKLARA MAKAM ARACI JESTİ

Kapu Camii’nde sabah namazını kılan çocuklardan bazıları Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’dan oyuncak talebinde bulundular. Yanlarında oyuncak olmadığını belirten Başkan Toru ise minikleri geri çevirmemek adına onlara makam aracını tahsis etti. Araçla birlikte oyuncaklarını almaya giden çocukların döndüklerinde mutlulukları gözlerinden okundu.

Oluşturulma Tarihi : 27.07.2018