Hacı KOYUNCU

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü

İletişim Bilgileri

  • Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü
  • :
  • Hacı KOYUNCU
  • E-Mail
  • :
  • hacikoyuncu@meram.bel.tr
  • Telefon
  • :
  • 0332 320 10 00 - 1367

Özgeçmiş

1966 yılında Kadınhanı’nda doğdu. Temel eğitimini Kadınhanı’nda tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu makine bölümünü bitirdi.
1990 yılında Konya Büyükşehir Belediyesi’nde Trafik Sinyalizasyon Daire Başkanlığı’nda göreve başladı.
1991 yılında Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan KONTV’nin kurulma aşamasında görev aldı.
1994 yılında Meram Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görevlendirildikten sonra sırasıyla; Sosyal Yardım İşleri, Temizlik İşleri, Tesisler, Destek Hizmetleri, Kadın ve Aile Hizmetleri, gibi Belediyenin birçok bölümünde müdür olarak hizmet etti.
Uzun yıllar boyunca Belediyenin birçok kademesinde hizmet eden ve halen Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak görev yapan Koyuncu, evli ve dört çocuk babasıdır.
1966 yılında Kadınhanı’nda dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Kadınhanı ilçe merkezinde Atatürk İlköğretim Okulu, Kadınhanı İmam Hatip Lisesi ve Kadınhanı Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. 1990 yılında Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan personel imtihanını dereceyle kazanarak Büyükşehir Belediyesi Trafik ve Sinyalizasyon Daire Başkanlığı’nda memuriyet hayatına başladı. 1991 yılında Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan KON TV’nin kuruluş çalışmalarında görev alan Koyuncu aynı süreçte yerel gazetelerde yayınlanan haber röportajlarıyla gazetecilik ve basın yaşamına ilk adımını attı. 1994 yılında Meram Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine getirilen Hacı Koyuncu on dört yıla yakın bir süre Meram Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde müdür olarak görev yürütmüştür. Üniversite eğitimini Selçuk Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümü’nde tamamlayan Koyuncu kültürel ve sanatsal etkinliklerde aktif rol üstlenmiştir. Modern belediyecilik çalışmalarını yerinde incelemek için yurt içinde onlarca vilayete ve dünyanın on altı ülkesine düzenlenen gezilere katılan Koyuncu izlenimlerini belediye çalışmalarına katkı verecek projelere aktarmıştır. Türkiye’nin ekonomik kalkınma programının öncelikli hedefleri arasında yer alan istihdam çalışmalarına yerel ölçekte alternatif bir model ve eğitim süreci olarak kurulan MERMEK bünyesinde dört bin üç yüz öğrencinin gerekli bilimsel çerçevede eğitimlerinin tamamlanmasına ve yüzlerce kişinin üretim sürecine katılarak istihdam edilmesine öncülük etmiştir. Türkiye’nin farklı illerinde düzenlenen belediye kanununu ve çıkarılan genelge ve yönetmelikleri konu alan seminerlere katılan Koyuncu’nun yayıncılık birikiminin yanı sıra geleneksel Türk el sanatlarına özel ilgisi bulunmaktadır. Koyuncu evli ve dört çocuk babasıdır, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Müdürlük Dökümanları