Haberler
Çomaklı’da 2 açılış birden

Meram Belediyesi, ilçenin farklı mahallelerine yeni tesis ve yatırımlar kazandırmaya devam ediyor. Çomaklı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan sosyal tesis ile yine bu mahalleye hizmet verecek olan parkın açılışı 17 Mayıs Çarşamba günü Saat 11.00’de yapılacak törenle gerçekleştirilecek.

 

İlçenin farklı mahallelerinde hizmet ve yatırımların hız kesmeden devam ettiğini belirten Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Bir yandan yapımını tamamladığımız tesisleri hizmete açarken bir yandan da yeni yatırımlarla ilgili temel atma programları düzenliyoruz. Geçen hafta Fahrünnisa Hatun Sosyal Tesisi’nin temelini atmıştık. Bu hafta da Çomaklı Mahallemize kazandırdığımız sosyal tesis ile parkın açılışını gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın nişan ve düğünlerini gerçekleştireceği çok amaçlı salonu, hanımlar ve beyler için ayrı toplantı salonları, idari bölüm ve muhtar ofisinden oluşan sosyal tesisin mahallemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Başkan Toru, Çomaklı Mahallesi Sosyal Tesisi ile yine bu mahalleye kazandırdıkları parkın açılışı için 17 Mayıs Çarşamba günü Saat:11.00’de düzenleyecekleri törene tüm vatandaşları davet etti.  

Oluşturulma Tarihi : 15.05.2017